• Обновено
Долго Бикини Боксер Водови Секси Костими За Капење За Мажи Костим За Капење Пливаат Шорцеви Плажа Костим За Капење Пливање Багажникот На Ниски Пораст Човек Одбор Su

Долго Бикини Боксер Водови Секси Костими За Капење За Мажи Костим За Капење Пливаат Шорцеви Плажа Костим За Капење Пливање Багажникот На Ниски Пораст Човек Одбор Su

Rating 
DEN 566.00
DEN 596.16
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Долго Бикини Боксер Водови Секси Костими За Капење За Мажи Костим За Капење Пливаат Шорцеви Плажа Костим За Капење Пливање Багажникот На Ниски Пораст Човек Одбор Surf Носат
Големина(Азија големина) : M L XL, обично 1-2size помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина
1-3cm грешка е прифатлив поради различни прирачник за мерење
Големина M Половината линија 74-80СМ 28-30 инчен
Големина L Половината линија 81-88 CM 31-33 инчен Големина XL Половината линија 89-95 CM 34-36 инчен
Доставување информации
Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални и точни информации, како и име и презиме на контакт лице,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на купувачот информации,така што нарачки може да се испраќаат до вас, брзо и без проблеми.
Бои & Големини
Сликите се само примероци за референца. Поради различни фотографија агол и светлина, како и поставување, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Големина measurementof различни брендови може да има разлики, и може да има мали разлики меѓу изгледа на некој опремен модел и погледнете на што се должи на разликите во бројки. Ве молиме љубезно се однесуваат на големината и опис внимателно пред да го купат.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Основни карактеристики

Големина:
L, M, XL
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
SEOBEAN
Материјал:
Најлон
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
YK84
Големина:
M L XL(Asian size)
Карактеристики:
модна комбинација,торбичка дизајн,тесни долго боксер
Половината:
на ниски пораст,ниска половината,drawstring
Опис 1:
мажите бански пливаат шорцеви
Опис 2:
Долго Бикини Боксер Водови
Опис 3:
Плажа Костим За Капење Пливање Багажникот
Ткаенини:
82% најлон,18% spandex,добар квалитет

Најдобри понуди