• Обновено
Слива-облик пвц placemats за табела мулти-боја пијат coasters кујнската маса подготвени мат биро за додатоци

Слива-облик пвц placemats за табела мулти-боја пијат coasters кујнската маса подготвени мат биро за додатоци

Rating 
DEN 230.40

Залиха
Во магацинот.


Нова кујна, трпезариска маса placemat увеселителен парк PVC изолација подлога potholders се лизга за табела подлога првенство 20 * 1.2 см
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Мода, Шармантна и Уникатен дизајн
Боја : сина, кафена, зелена, црвена
дебела ПВЦ материјали, животната средина и здравјето, без мирис
Дебела ПВЦ материјал, шупливи дизајн, може да изолација против топла, не чаши душеци, coasters, душеци и така може да биде, тоа е добар помошник во вашиот живот.
Пакување :
2 x табела топлина подлога
Напомена :
Поради рака мерка, големината може да има 1-5 mm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, ве молиме, контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас, ви благодариме за вашето разбирање
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Основни карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Обликот:
Круг
Бренд Име:
Halojaju
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
miao-16
Материјал:
ПВЦ
Име:
Табела изолација влошки
боја:
Сина, кафена, зелена, црвена
Материјал:
пвц placemats
Дијаметар:
19.5 cm
Број На Модел На:
куп подлога
Функција:
Дебела и издржливи, се Лизга изолација
Стил:
Кујна Материјали
Обликот:
слива форма
Функција:
сушење мат
tite:
пијат coasters

Најдобри понуди