• Обновено
Stovetop Обновливи Алуминиумска Фолија Шпорет на Гас Заштитници Покрие/Лагер за Обновливи Не Држи Силикони машина за миење Садови Безбедно кујна материјали

Stovetop Обновливи Алуминиумска Фолија Шпорет на Гас Заштитници Покрие/Лагер за Обновливи Не Држи Силикони машина за миење Садови Безбедно кујна материјали

Rating 
DEN 175.68

Залиха
Во магацинот.


Stovetop Обновливи Алуминиумска Фолија Шпорет на Гас Заштитници Покрие/Лагер за Обновливи Не Држи Силикони машина за миење Садови Безбедно кујна материјали
Шпорет На Гас Заштитници Маска
Материјал : Микрофибер
Боја : 3colors
Големина : 27 * 27cm

Основни карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Европа
Бренд Име:
ву fang
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
вести
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Микрофибер

Најдобри понуди