• Обновено
Врвен Квалитет На Реалноста 1:1 Големите Силиконски Газ Со Вагината И Аналниот Masturbator Секс Производи За Мажи

Врвен Квалитет На Реалноста 1:1 Големите Силиконски Газ Со Вагината И Аналниот Masturbator Секс Производи За Мажи

Rating 
DEN 4294.00
DEN 4519.68
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Врвен Квалитет на Реалноста 1 : 1 Големите Силиконски Газ Со Вагината И Аналниот Masturbator Секс Производи За Мажи Категорија : Секс ПроизводMasturbator Материјал : ( Супер Симулација на Кожата ) Медицински Силикони Големина : 24*23.5*14cm ( 9.45*9.25*5.51 Инчи ) Нето Тежина : 4.35 кг Бруто Тежина : 4.85 кг Боја : Како на Сликата Функција : Мажите Мастурбацијата Цел : Лична употреба Пакување : Безбедноста и Тајноста 1 : 1 : 1 Вагината И Аналниот. 2.G-точката дизајн, извонредно. За Испорака : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. За Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување). Наплата & Враќање : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. За Повратни Информации : 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Masturbators
Број На Модел На:
DM1012
Големина:
24*23.5*14cm
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
DOMI

Најдобри понуди