• Обновено
Нова Лесно Љубов Телескопски Љубовник 2 Automatic Секс Машина, Hands Free Стигнале Електрични Машки Masturbators, Секс Играчки за Мажи

Нова Лесно Љубов Телескопски Љубовник 2 Automatic Секс Машина, Hands Free Стигнале Електрични Машки Masturbators, Секс Играчки за Мажи

Rating 
DEN 660.00
DEN 767.52
-14 %

Залиха
Во магацинот.


Лесно Љубов Автоматско Стигнале Машки Masturbator Воздух Цицање Клипот Мастурбацијата Првенство Раце Слободен Секс Машина за Мажи што имаат Секс Играчки
F-1 : за да го промените телескопски режими
R-1 : за да го промените телескопски брзина
F-2 : долго притискање на воздухот цицање и presure
R-2 : долго притиснете за ослободување на воздухот presure Забелешка : ве молиме видете подолу, производот има 2 дела, (силиконски додатоци + секс машина), (силиконски додатоци) , гледање на детали за производот, во спротивно се купи грешка, се оградуваме од било каква одговорност.
ЗА ПРАТКАТА 1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. RETUM&НАПЛАТА 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. ?Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ЗА ГАРАНЦИЈА 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Masturbators
Големина:
350mm
Бренд Име:
ЛЕСНО.ЉУБОВ L
Број На Модел На:
FJB00139
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Masturbators
Да/Не На Мало Поле:
Нема мало поле

Најдобри понуди