• Обновено
hisaint 3PK 564 XL Blcak Мастило Кертриџ За HP 564XL PhotoSmart 7510 7520 6510 5510 5520 За hp 564xl Мастило Касети Комбо Пакет

hisaint 3PK 564 XL Blcak Мастило Кертриџ За HP 564XL PhotoSmart 7510 7520 6510 5510 5520 За hp 564xl Мастило Касети Комбо Пакет

Rating 
DEN 448.00
DEN 527.52
-15 %

Залиха
Во магацинот.

Hisaint Топла 3 PK 564 XL Blcak Мастило Кертриџ За HP 564 XL Photo Smart 7510 7520 6510 5510 5520 Страница Принос : Црна е 550 кс 564xl мастило касети комбо пакет
Пакување Листа : 3 - 564 XL Црно Мастило Кертриџ (CN684 WN)
Страница Принос : Црна е 550 страници во кертриџ @5% А4
СЕ КОРИСТИ ЗА HP ПРИНТЕР ЛИСТА
Deskjet 3070a
Deskjet 3520 e AIO
Deskjet 3521
Deskjet 3522
Deskjet 3526
Office Jet 4620
Office Jet 4622
Photo Smart 5510
Photo Smart 5511
Photo Smart 5512
Photo Smart 5514
Photo Smart 5515
Photo Smart 5520
Photo Smart 5522
Photo Smart 5524
Photo Smart 5525
Photo Smart 6510
Photo Smart 6512
Photo Smart 6515
Photo Smart 6520
Photo Smart 6525
Photo Smart 7510
Photo Smart 7515
Photo Smart 7520
Photo Smart 7525
Photo Smart B209a
Photo Smart B210a
Photo Smart B210b
Photo Smart B210c
Photo Smart B210e
Photo Smart B8500
Photo Smart B8550
Photo Smart B8553
Photo Smart B8558
Photo Smart C309
Photo Smart C309a
Photo Smart C309g
Photo Smart C310
Photo Smart C410a
Photo Smart C410b
Photo Smart C410e
Photo Smart C510
Photo Smart C510a
Photo Smart C5300
Photo Smart C5324
Photo Smart D5460
Photo Smart C5373
Photo Smart C5380
Photo Smart C5383
Photo Smart C5388
Photo Smart C5390
Photo Smart C5393
Photo Smart C6300
Photo Smart C6324
Photo Smart C6340
Photo Smart C6350
Photo Smart C6375
Photo Smart C6380
Photo Smart C6383
Photo Smart C6388
Photo Smart D5400
Photo Smart D5445
Photo Smart D5460
Photo Smart D5463
Photo Smart D5468
Photo Smart D7500
Photo Smart D7560
Photo Smart e Station
Photo Smart Плус Сите-во-Едно
Photo Smart Plus e-AIO
Photo Smart Премија
Photo Smart Премиум AIO
Photo Smart Премиум Факс
Photo Smart Touch Smart
Секоја серија на одборот може да бидат различни,но не влијае на користењето.
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) , не директно, според модел на печатач,на ист печатач модел, различни региони може да користат различни кертриџ модел.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со сервисот.Ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
564XL
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Компатибилен Бренд:
за hp
Тип:
CompatibleName :
за hp
Компатибилен Модел:
боја:
технологија на печатење:
Страница Принос :
Црна е 550
Обоени:
Yes

Најдобри понуди