• Обновено
1x Полни hp 301 реализмот на патрон за Замена HP 301XL за hp301 за Deskjet 2510 2540 2542 печатач

1x Полни hp 301 реализмот на патрон за Замена HP 301XL за hp301 за Deskjet 2510 2540 2542 печатач

Rating 
DEN 795.00
DEN 864.00
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Ние нудиме Мастило & Тонер Кертриџ со висок квалитет и одличен печатење со резултат. Ние гарантираме за 1 : 1 замена за неисправни производи. Сите наши касети се произведени од страна на ISO9001 : 2000 сертифицирана фабрика. Сите наши касети се доаѓа со најновиот Чипови се инсталира веќе така можете да ги користите директно за својата погодност. Инаку, ние ги охрабруваме нашите клиенти за да ги прилагодите на вашите сопствени пакети на овие касети..Само да ни кажете точно снопови сакате и Ние ќе го направи тоа за што ПОБРЗО
компатибилен за
боја
Количина
Капацитет
hp 301 XL
Црна
1
18ml
За Компатибилен печатач модел Deskjet 1000 1010 1050 1050 A Deskjet 1510 1512 1514 Deskjet 2050 година 2050 A 2050se 2054 A Deskjet 2510 2540 2542 Deskjet 3000 3050 Deskjet 3055 A e-Сите-во-Едно Завист 4500 4502 4504 4505 e-Сите-во-Едно Завист 5530 5532 e-Сите-во-Едно Завист 5539 e-Сите-во-Едно Officejet 2620 4630 Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување, за Извоз на производ, вграден-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена, исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек Дебитна или Кредитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Основни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
Deskjet 2510 2540 2542
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Тип:
Инкџет Мастило Кертриџ
боја:
Црна

Најдобри понуди