• Обновено
T6941-T6945 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип За Epson SureColor T3200 T5200 T7200 T3270 T5270 T7270 Печатач 700ML/PC

T6941-T6945 Празни Refillable Мастило Кертриџ Со Чип За Epson SureColor T3200 T5200 T7200 T3270 T5270 T7270 Печатач 700ML/PC

Rating 
DEN 2852.16

Залиха
Во магацинот.


Бренд OCBESTJET Име на Производ Мастило Кертриџ, Refillable Мастило Кертриџ, Празни Мастило Компатибилен Кертриџ За
За Epson Sure Color T3000 Печатач
За Epson Sure Color T5000 Печатач
За Epson Sure Color T7000 Printe
За Epson Sure Color T3070 Печатач
За Epson Sure Color T5070 Печатач
За Epson Sure Color T7070 Печатач
За Epson Sure Color T3200 Печатач
За Epson Sure Color T5200 Печатач
За Epson Sure Color T7200 Печатач
За Epson Sure Color T3270 Печатач
За Epson Sure Color T5270 Печатач
За Epson Sure Color T7270 Печатач Кертриџ Број
T6941 T6942 T6943 T6944 T6945 Чип Вид
Инсталиран Со Стабилна Кертриџ Чип Боја
Фото Црна / Синозелена / Магента / Жолта / Мат Црна Волумен 700 ML/PC Применливи Тип на Мастило
Боја На Мастило / Боја Мастило / Еко-Растворувач Мастило / Сублимација Мастило Гаранција
1 : 1 Да Го Замени Било Неисправни Пакување, Вклучувајќи
1 Парче × Фото Црна
1 Парче × Синозелена
1 Парче × Магента
1 Парче × Жолта
1 Парче × Мет Црна
Dongguan Ocbestjet Печатач Потрошен Материјал Co., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.
Во моментов , нашите производи вклучуваат широк формат мастило кертриџ, десктоп мастило кертриџ, CISS, чипс, чип resetter,чип декодер ,итн..
Тие се 100% компатибилни со за Epson,за Canon,за HP,за Роланд,за Mimaki,за Брат принтери. Покрај тоа, ние исто така, обезбеди
комплетна услуга на ОЕМ со нашиот бренд во домашниот и странскиот пазар, што ни овозможува да се биде најсилниот копија на нашите
клиенти. Нашите клиенти уживајте во вистинско партнерство во пред-продажба, продажба и услуга по продажбата.
Во духот на "Квалитет за удел на пазарот и углед за развој", ние сме посветени на филозофијата на прагматизам,
иновации, интегритет и комуникација. "Фалсификување напред и унапредување со времето" е во сржта на нашиот развој. Ние сме
очекуваме да соработуваме со вас.
Над датумот на породување е применливо за повеќето случаи.Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,
фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн.Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни прашање.Во тие случај,
вашето разбирање и соработка, е високо ценета.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате.
Транспорт време е за 3-7 работни дена. (Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод за вашиот товар
клиентот директно.Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.

Основни карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
T6941 T6942 T6943 T6944 T6945
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Refillable Мастило Кертриџ
Одговараат На Priner 1:
За Epson SureColor T3200 T5200 T7200
Одговараат На Priner 2:
За Epson SureColor T3270 T5270 T7270
Одговараат На Priner 3:
За Epson SureColor T3270D T5270D T7270D
кертриџ број:
T6941 T6941 T6942 T6943 T6944 T6945
јачина:
700ml/pc
Бои:
PBK C M Y MBK
Чип Вид:
Инсталиран Со Стабилна Кертриџ Чип
Применливи Тип На Мастило:
Боја На Мастило,Боја На Мастило,Еко-Растворувач Мастило,Сублимација Мастило
Гаранција:
1

Најдобри понуди