• Обновено
Бесплатен Превозот Оригинални Гориво Железнички Притисок Сензор За Голф Jetta Passat Tiguan Eos Леон Шкода Touareg 03C906051C 03C906051H

Бесплатен Превозот Оригинални Гориво Железнички Притисок Сензор За Голф Jetta Passat Tiguan Eos Леон Шкода Touareg 03C906051C 03C906051H

Rating 
DEN 1456.00
DEN 1712.64
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Порт Материјал : нерѓосувачки челик
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Состојба : Во парк, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Примена : За Audi A4 2009, 2010, 2011, 2012 За Audi A4 Avant 2009, 2010, 2011, 2012 За Audi A4 Avant Quattro 2009, 2010, 2011, 2012 За Ауди А5 Cabriolet 2010, 2011, 2012 За Audi A5 Coupe 2009, 2010, 2011, 2012 За Audi A5 Coupe 3.2 L 2008 Година За Audi A5 Sportback 2009, 2010, 2011, 2012 За Audi A5 Sportback 3.2 L 2008 Година За Ауди А6 2009, 2010, 2011 За Ауди А6 2.0 L 2012 За Audi A6 Avant 2009 Година, 2010, 2011 За Audi A6 Avant 2.0 L 2012 За Ауди А6 Quattro 2009, 2010, 2011 За Ауди А6 Quattro 2.0 L 2012 За Audi A7 2011, 2012 За Audi A8 Quattro 2010, 2011, 2012 За Ауди Q7 2010, 2011, 2012 За Audi S4 Avant 2009, 2010, 2011, 2012 За Ауди S5 Cabriolet 2010, 2011, 2012 За Ауди S5 Coupe 2009, 2010, 2011, 2012 За Ауди S5 Coupe 4.2 L 2008 Година За Ауди S5 Sportback 2009, 2010, 2011, 2012 За Ауди S5 Sportback 4.2 L 2008 Година За Audi S6 2009, 2010, 2011 За Audi S6 2.0 L 2012 За Ауди S8 2010, 2011, 2012
За "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 година За "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2.0 L 2009, 2010, 2011, 2012 Година За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Варијанта 2010, 2011, 2012 Година За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Варијанта 2.0 L 2010, 2011, 2012 Година За "ФОЛКСВАГЕН" GTI 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1.8 L Турбо 2008 Година За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2.0 L 2009, 2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Варијанта 2008, 2009 година, За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Варијанта 2.0 L 2009 година, За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC 2009, 2010, 2011, 2012 година За "ФОЛКСВАГЕН" R32 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 За Зајакот "фолксваген" 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008 Година За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2.0 L 2009, 2010, 2011 година За "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2011, 2012
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.

Основни карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Другиот Дел Број:
03C 906 051 C 03C-906-051-C, 03C 906 051C, 03C 906 051H
Објектот Ширина:
3.4
Земја/Регион на Производство:
Малезија
Голф-Година:
2007,2012,2009,2010,2011,2006
Објектот Тежина:
0.049
Специјални Функции:
Гориво Притисок Сензор
Поставување на Возило:
гориво железнички
Бренд Име:
IVOK
Осветленост Дел Број:
03C906051H, 03C 906 051 H, 03C-906-051-H
Производителот Дел Број:
03C906051C, 55PP15-04
Објектот Должина:
6.2
Објектот Висина:
3.4
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Фолксваген Модел:
Голф
Тип Име:
Заеднички Железнички Притисок Сензор
Потекло:
Малезија
Pin Брои:
3-иглички
Притисок Опсег:
0.00-250.0 бар (g)
Производителот број:
03C906051C, 55PP15-04
Осветленост Дел Број:
03C906051H, 03C 906 051 H, 03C-906-051-H
Другиот Дел Број:
03C 906 051 C 03C-906-051-C, 03C 906 051C, 03C 906 051H

Најдобри понуди