• Обновено
Било 1 парче Аниме Cosply Костими Голема Смеат Среќна Насмевка Лице Маскота Костим Карневал Роденден Mascotte Фенси Dress1855

Било 1 парче Аниме Cosply Костими Голема Смеат Среќна Насмевка Лице Маскота Костим Карневал Роденден Mascotte Фенси Dress1855

Rating 
DEN 11810.00
DEN 12432.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ ,НАЈДОБРА УСЛУГА
**Добредојдовте на нашиот НЕМА.1 МАСКОТА на големо, продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
** * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
**Го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Пет ѕвездички позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде neutial или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
** * Ако имате било каков проблем, ве молиме испратете некоја порака до нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.
Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. И обидете се да контактирате со нас преку Aliexpress порака за вашиот проблем. Ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!
производ големина :
158cm-168cm (5.2 нозе - 5.5 стапки) S
168cm-180cm (5.5 нозе - 5.9 стапки) M
180cm-192cm (6 стапки - 6.3 стапки) L
192cm-200cm (6.3 нозе - 6.6 стапки) XL
200cm-210cm (6.6 нозе - 6.9 стапки) XXL
Производ : brand new
Возрасни Големина : ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО Возрасни 5'3"(160cm) до 5'11"(180cm) високи и под 200 кг тежина. Ако ви треба поголема или помала големина, ве молиме испратете ни ја вашата висина и тежина. Ние задолжен малку екстра такса за поголем големина.
Вклучени Додатоци : Маскота главата, маскота тело, чевли или чевли маски, ракавици, (опашка), итн.
Материјал : Глава : EPE (не картон). Добра Визија, Лесни, Дише & Перат Во Внатрешноста
Надворешниот Материјал : Кратка коса сомот
покривачки Материјали : ПОЛИЕСТЕР ТАФТ
пополнување Материјал со Маскота Костим тело : полипропилен памук
Тежина : Вкупната тежина на костим (вклучува глава) е само 4-6 lbs обично
Пакет : Стави во дебела кутија, големина : 55*55*55 CM 8 O*60*50
Чистење Инструкции : на самото Место се чистат со влажна партал. За комплетно чистење по костимот е носење на неколку пати, ние ви препорачуваме земајќи костимот на drycleaners
1.Крзно Костими Рака мие или користат голема пред вчитување комерцијални машина. Користете ладна вода и благ детергент.
Висат сува; не користете топлина да се исуши!
2. Пена Костими Рака Мие или хемиско чистење само.
Висат сува само
3.Главата Употреба тапацир спреј пена за чистење или благ детергент и влажна сунѓер.
Не се впие или не ја потопувајте во вода
Карактеристики : 1.Глава материјал : раководителот материјал е EPE; тоа е различно од картон материјал кој сега најголем дел од костимот глава се направени со.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди