• Обновено
Стариот Сив Лав маскота костим ново прилагодено реални диви леоне лав тема аниме cosplay карневал носии фенси облека 2736

Стариот Сив Лав маскота костим ново прилагодено реални диви леоне лав тема аниме cosplay карневал носии фенси облека 2736

Rating 
DEN 14592.00
DEN 15360.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ ,НАЈДОБРА УСЛУГА
**Добредојдовте на нашиот НЕМА.1 МАСКОТА на големо, продавница! Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
** * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
**Го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Пет ѕвездички позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде neutial или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
** * Ако имате било каков проблем, ве молиме испратете некоја порака до нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.
Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. И обидете се да контактирате со нас преку Aliexpress порака за вашиот проблем. Ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.
Ве молиме да се врати наскоро и посетете не повторно!
производ големина :
158cm-168cm (5.2 нозе - 5.5 стапки) S
168cm-180cm (5.5 нозе - 5.9 стапки) M
180cm-192cm (6 стапки - 6.3 стапки) L
192cm-200cm (6.3 нозе - 6.6 стапки) XL
200cm-210cm (6.6 нозе - 6.9 стапки) XXL
Производ : brand new
Возрасни Големина : ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО Возрасни 5'3"(160cm) до 5'11"(180cm) високи и под 200 кг тежина. Ако ви треба поголема или помала големина, ве молиме испратете ни ја вашата висина и тежина. Ние задолжен малку екстра такса за поголем големина.
Вклучени Додатоци : Маскота главата, маскота тело, чевли или чевли маски, ракавици, (опашка), итн.
Материјал : Глава : EPE (не картон). Добра Визија, Лесни, Дише & Перат Во Внатрешноста
Надворешниот Материјал : Кратка коса сомот
покривачки Материјали : ПОЛИЕСТЕР ТАФТ
пополнување Материјал со Маскота Костим тело : полипропилен памук
Тежина : Вкупната тежина на костим (вклучува глава) е само 4-6 lbs обично
Пакет : Стави во дебела кутија, големина : 55*55*55 CM 8 O*60*50
Чистење Инструкции : на самото Место се чистат со влажна партал. За комплетно чистење по костимот е носење на неколку пати, ние ви препорачуваме земајќи костимот на drycleaners
1.Крзно Костими Рака мие или користат голема пред вчитување комерцијални машина. Користете ладна вода и благ детергент.
Висат сува; не користете топлина да се исуши!
2. Пена Костими Рака Мие или хемиско чистење само.
Висат сува само
3.Главата Употреба тапацир спреј пена за чистење или благ детергент и влажна сунѓер.
Не се впие или не ја потопувајте во вода
Карактеристики : 1.Глава материјал : раководителот материјал е EPE; тоа е различно од картон материјал кој сега најголем дел од костимот глава се направени со.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди