• Обновено
12 парчиња/многу Големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки жолта риба СМОЛА колекции Guasha

12 парчиња/многу Големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки жолта риба СМОЛА колекции Guasha

Rating 
DEN 954.24

Залиха
Во магацинот.


добредојдовте на големо
Традиционалната Акупунктура Масажа за полнење
Материјал : смола
Quanlity : 12pieces риба guasha одбор + 4pieces крпа торба + 4pieces guasha табелата

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Смола
боја:
Жолта
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
120x35mm

Најдобри понуди