• Обновено
Трговија на големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки црна Смола Guasha чешел 12pieces/многу подарок табелата

Трговија на големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки црна Смола Guasha чешел 12pieces/многу подарок табелата

Rating 
DEN 960.00

Залиха
Во магацинот.


добредојдовте на големо
Традиционалната Акупунктура Масажа за полнење
материјал : смола
12pcs guasha чешел + 4pcs guasha табелата

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Смола
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
98x58mm

Најдобри понуди