• Обновено
12pcs/многу Големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки жолта конус форма Смола Guasha комплет подарок табелата & торба

12pcs/многу Големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки жолта конус форма Смола Guasha комплет подарок табелата & торба

Rating 
DEN 960.00

Залиха
Во магацинот.


добредојдовте на големо
Традиционалната Акупунктура Масажа за полнење
Материјал : смола
Quanlity : 12pcs/многу + 4pcs крпа торба + 4pcs guasha табелата

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Број На Модел На:
конус форма
Материјал:
Смола
боја:
Жолта
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
120mm long

Најдобри понуди