• Обновено
Трговија на големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки зелена лажица-форма СМОЛА Guasha комплет подарок табелата & торба 12pcs/многу

Трговија на големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки зелена лажица-форма СМОЛА Guasha комплет подарок табелата & торба 12pcs/многу

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


добредојдовте на големо
Традиционалната Акупунктура Масажа за полнење
Материјал : смола
Quanlity : 12pcs/многу + 4pcs guasha табелата

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Број На Модел На:
лажица-форма
Материјал:
Смола
боја:
Зелена
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
160mm long

Најдобри понуди