• Обновено
жените Зима faux фокс крзно шамија лејди долго дизајн faux пригушувач шамија јака зима faux крзно pashmina

жените Зима faux фокс крзно шамија лејди долго дизајн faux пригушувач шамија јака зима faux крзно pashmina

Rating 
DEN 811.20

Залиха
Во магацинот.

Материјал : faux крзно Големина : 100cm должина, ширина 14cm

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Шарени
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Faux Крзно
Марами Должина:
80см-100cm
Сезоната:
Зима
облека дизајнерски детали:
Крпеница
Шема:
боја блок декорација
Важат за:
младите
компонента содржина:
71% ( лого ) - 80% ( лого )
Функција:
Мултифункционален
Марами Тип:
Shawl, Заврши, Шамија

Најдобри понуди