• Обновено
Бесплатен превозот есен поврзана чиста волна шамија жените наметка висок крајот мода прстен марами дама shawl pashmina 2015 rainbo

Бесплатен превозот есен поврзана чиста волна шамија жените наметка висок крајот мода прстен марами дама shawl pashmina 2015 rainbo

Rating 
DEN 2808.96

Залиха
Во магацинот.


1) превозот во Светот (Освен APO/FPO)
2) S&H не вклучуваат давачки, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци .( Ако наплатат царински давачки )
3) Наредби обработени во рок од 3 дена.
4) Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
1)да ја прифатиме Qiwi, Виза, Мастеркард, Western Union, банкарски трансфер ,маестро и Веб пари .
1) имате 3-7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ви prefund на замена. Нема исклучоци!
2) Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3)Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
1) 7-15 дена Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети.
2) Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број . Ние не поправка на поправка на замени предмети со истечен рок на гаранција.

Основни карактеристики

боја:
Црна, Вино црвено
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
Солидна љубов
Марами Должина:
>175cm
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
R1WHCK533
Име:
Бесплатен превозот есен поврзана чиста волна 100% шамија
Материјал:
100%волна
Големина:
(57*75)*2cm
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Марами Тип:
Шамија
Тежина:
315g
Место на Потекло:
Внатрешна Монголија
Сезоната:
есен и зима

Најдобри понуди