• Обновено
Бесплатен Превозот Година Топла Продажба Модни Жените Plaid Шамија Есен Зима Волна Кашмир Дизајнер Shawl Шамија Бренд Марами БРЕНД

Бесплатен Превозот Година Топла Продажба Модни Жените Plaid Шамија Есен Зима Волна Кашмир Дизајнер Shawl Шамија Бренд Марами БРЕНД

Rating 
DEN 2481.60

Залиха
Во магацинот.


1) превозот во Светот (Освен APO/FPO)
2) S&H не вклучуваат давачки, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци .( Ако наплатат царински давачки )
3) Наредби обработени во рок од 3 дена.
4) Услугата транзит време е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
1)да ја прифатиме Qiwi, Виза, Мастеркард, Western Union, банкарски трансфер ,маестро и Веб пари .
1) имате 3-7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ви prefund на замена. Нема исклучоци!
2) Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3)Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
1) 7-15 дена Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети.
2) Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број . Ние не поправка на поправка на замени предмети со истечен рок на гаранција.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Солидна љубов
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Кашмир,Волна
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Тип На Објект:
Марами

Најдобри понуди