• Обновено
2017 Пролет Лето Нови Жените Улица Стил Газа Twinset Писмо Кратки ракави маици женски Хип-Хоп Tees Жените т кошула

2017 Пролет Лето Нови Жените Улица Стил Газа Twinset Писмо Кратки ракави маици женски Хип-Хоп Tees Жените т кошула

Rating 
DEN 729.00
DEN 911.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Пред да се Купи : 1, во продавница на производ слики со предмети, да ги користи само како екранот. 2, ве молиме видете ја големината на вовед. Да ги чува сите производи се плочка големина мерења на локации, може да биде 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере. 3, стоката не пристигне по издавање на транзитна време на нашата посветеност, ве молиме, не само да се подигне на спорот. Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се вратам на вас во прв пат. 4, наредби ќе биде предаден во рок од 72 часа. . Ви благодариме за вашата поддршка и ние ќе го направи подобар.
Големина Опис (големина опис) : прирачник за грешка при мерење на 2-4 см за да се овозможи внатре т кошула големина=Биста 108 CM-160 CM Рамо 44 CM Ракав 22 CM Должина 67 CM надвор од газа големина= Биста 128 CM Рамо 60СМ Ракав 32 CM Должина 75СМ main (ткаенина) : памук+Полиестер
Шефот на компанијата : Yiwu Suma облека CO., LTD Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на секс производот,кој се наоѓа во zhejian yiwu Град,Провинција жеџијанг за повеќе од пет години. Имаме profuse дизајни со серија квалитет одделение, и изречно, нашата цена е многу конкурентна, бидејќи ние сме manufactory, ние се извор. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот има било какви проблеми со квалитетот. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници центар. Ние со нетрпение очекуваме да вашата поддршка и соработка!!

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
639
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
HISUMA
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Облека Должина:
Редовни

Најдобри понуди