• Обновено
Artka 2017 Есен Топла Памук Три-Димензионални Applique Везени Долги Ракави Кожата-Friendly Маица SA10632C

Artka 2017 Есен Топла Памук Три-Димензионални Applique Везени Долги Ракави Кожата-Friendly Маица SA10632C

Rating 
DEN 1805.00
DEN 3008.16
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Големина на Табелата ( мерење во CM 1 CM=0.39 ИНЧ, 1 ИНЧ = 2.54 СМ ) Пред Должина Биста Рамо Bicep Ракав Лен Wasit Ткаенината Полите Големина M 58 82-90 37 28-32 66 68-76 18 90-98 Големина L 60 86-93 38 29.4-33.4 67 71 19 93-100
Она што големината јас треба да се избере? Ако не сте сигурни за големината на, ве молиме слободно да контакт. Ве молиме да обрнете внимание дека димензии во големина табела се само за референца. Поради рачни мерења на локации, може да биде мало отстапување се движеше околу 1-3cm. Благодарам многу за вашето разбирање! Може да добијам попуст? Ако сте задоволни со производи од последниот ред, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезда повратни информации и фотографија преглед. По преглед, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви понудиме $5 купони за вашата следна цел. Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Како да се track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирај на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви помогнат да го продолжи.

Основни карактеристики

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Број На Модел На:
SA10632C
Бренд Име:
Artka
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Најдобри понуди