• Обновено
Фабрика Цена Деца Маици Бебе Девојка &момче Основните Т Кошула Солидна Боја Унисекс Памук Деца Долги Ракави Turtleneck Tshirt

Фабрика Цена Деца Маици Бебе Девојка &момче Основните Т Кошула Солидна Боја Унисекс Памук Деца Долги Ракави Turtleneck Tshirt

Rating 
DEN 322.00
DEN 383.52
-16 %

Залиха
Во магацинот.

детали за производот
Фабрика Цена деца маици бебе девојка &момче основните т кошула солидна боја унисекс 100% памук деца долги ракави turtleneck tshirt
боја : небо сина, розова, бела,црна,сива,жолта,црвена
Материјал : памук помеша
ознака големина : 66-73-80-90-100-110-120-130-140-150-160
66=6 M,73=9 M,80=12 M,90=24 M,100=3 T,110=4 T,120=6,130=8,140=10,150=12,160=14
Answer : ___________________________ Note : сина боја и розова боја можеби малку поинаква Од Сликата, ако умот , да не го нарачате овие 2 бои !!!
Испорака детали
1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 4 дена по вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.ние брод на светот,освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од кина користење на воздух mail ,да стигнете до повеќето земји во рамките 10to 26 дена.
4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Боја dismatch
Разликата во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Политика На Враќање
1.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во оригиналната состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе ги врати вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
2.купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
3.Ако тоа не е производ проблем, купувачите треба да плаќаат за превозот цена.
Повратни информации
1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 8, 10, 12, 14, 6M, 9M, 12M, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
GZ-0017QZ
Бренд Име:
kangoor
Облека Должина:
Редовни
Должина На Ракав:
долги ракави
боја:
небо сина, розова, бела,црна,сива,жолта,црвена
Големина:
66-73-80-90-100-110-120-130-140-150-160
За Возраст:
0-14 години
Ткаенини:
Памук

Најдобри понуди