• Обновено
Нови година Zanzea Мода Т Кошула Жените Долг Ракав О-Вратот на Повик Блузи Секси Чипка Капчиња Везови Врвот Tees Blusas Плус Големина 5XL

Нови година Zanzea Мода Т Кошула Жените Долг Ракав О-Вратот на Повик Блузи Секси Чипка Капчиња Везови Врвот Tees Blusas Плус Големина 5XL

Rating 
DEN 417.00
DEN 640.80
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Тип : Блузи
Пакет Содржи : 1 Блузи
Материјал : Памук+Полиестер
Боја : Сива,Црна,Зелена,Виолетова,Црвена Лубеница,Вино Црвено.Исклучување Бела
Внимание :
Големината може да биде 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерка; Модели се за повикување само,
Бојата може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за разбирањето!

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Бренд Име:
ZANZEA
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
SKU406349
боја:
Сива,Црна,Зелена,Виолетова,Црвена
посебни:
чипка капчиња
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди