• Обновено
200pcs 100MM ЈАСНО ЛУСТЕРОТ СТАКЛО, КРИСТАЛИ СВЕТИЛКА ПРИЗМИ ДЕЛОВИ ВИСИ КАПКИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

200pcs 100MM ЈАСНО ЛУСТЕРОТ СТАКЛО, КРИСТАЛИ СВЕТИЛКА ПРИЗМИ ДЕЛОВИ ВИСИ КАПКИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Rating 
DEN 7258.00
DEN 9072.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.

Материјал : кристално стакло Големина : 100mm Боја : јасно Количина : 200pcs
Начин на плаќање :
Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна . Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Со цел да се заштити вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Па тоа е многу безбедна за купувачите.
Ние брод во светот :
Ние брод на светот,но ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Ние брод од вашиот парцела во рок од 3 работни дена откако ќе го добиете вашите исплати.
Ние Бараме :
Нашата Работа не е завршена, освен ако не се целосно WOWED. Ние се залагаме за совршен 5 ѕвездички и позитивни повратни информации. Треба да се чувствувате поинаку, ве молиме да не контактирате, така што ние ќе можеме да работиме со вас за да се исполнат твоите најдобри купување искуство и се решава сите прашања што може да се случи.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план. Иако тоа не се случува често, ние ќе се погледне напред кон предизвиците со кои може да се појават и работата на нив и надвор пред овој крајниот резултат.
Ви благодариме и ние со нетрпение очекуваме што го прекрасен Fashionista!
Се враќа :
Сите предмети се 100% нови. Сепак ние ќе работиме со вас треба да е проблем да се појават.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
0-655
Висина:
100mm
Должина:
100mm
Ширина:
30mm
Бренд Име:
oshine
Дијаметар:
30мм
Големина:
100mm
боја:
Јасно
Точка име :
icicle капка,u-drop
is_customized:
yes

Најдобри понуди