• Обновено
20 КОМПЈУТЕРИ AB КРИСТАЛНО СТАКЛО БАДЕМОВО СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT

20 КОМПЈУТЕРИ AB КРИСТАЛНО СТАКЛО БАДЕМОВО СВЕТИЛКА ЛУСТЕРОТ ПРИЗМАТА X'MAS СВАДБА PENDANT

Rating 
DEN 1148.00
DEN 1435.20
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Начин на плаќање :
Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна . Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Со цел да се заштити вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Па тоа е многу безбедна за купувачите.
Ние брод во светот :
Ние брод на светот,но ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Ние брод од вашиот парцела во рок од 3 работни дена откако ќе го добиете вашите исплати.
Ние Бараме :
Нашата Работа не е завршена, освен ако не се целосно WOWED. Ние се залагаме за совршен 5 ѕвездички и позитивни повратни информации. Треба да се чувствувате поинаку, ве молиме да не контактирате, така што ние ќе можеме да работиме со вас за да се исполнат твоите најдобри купување искуство и се решава сите прашања што може да се случи.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план. Иако тоа не се случува често, ние ќе се погледне напред кон предизвиците со кои може да се појават и работата на нив и надвор пред овој крајниот резултат.
Ви благодариме и ние со нетрпение очекуваме што го прекрасен Fashionista!
Се враќа :
Сите предмети се 100% нови. Сепак ние ќе работиме со вас треба да е проблем да се појават.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
о-655
Ширина:
30mm
Бренд Име:
oshine
Дијаметар:
30мм
Должина:
90mm
Висина:
90mm
боја:
јасно AB боја
Обликот:
призма
Употреба:
СВЕТИЛКА, ОСВЕТЛУВАЊЕ, СВАДБА,ЛУСТЕРОТ
Големина:
50mm призма,14mm octagon,33mm злато bowtie
исечете:
Машина намали
Материјал:
k9 оптичко стакло
is_customized:
yes

Најдобри понуди