• Обновено
100pcs/многу ,Бесплатен превозот, 63mm кристал ab боја бадемово призмата pendant,кристално лустерот pendant за DIY завеса

100pcs/многу ,Бесплатен превозот, 63mm кристал ab боја бадемово призмата pendant,кристално лустерот pendant за DIY завеса

Rating 
DEN 6696.00
DEN 7440.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


ИМЕ : кристал фацетирани бадемово pendant за DIY Гарланд влакно и pendant
Големина : 63mm
боја : ab
MOQ : 100 PCS/МНОГУ

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
63MM
Должина:
63mm
Висина:
63MM
Ширина:
63mm
Број На Модел На:
призма-63-ab

Најдобри понуди