• Обновено
Прилагодливи Тактички 1 Една Единствена Точка Пиштол Прашка Прилагодливи Bungee Пушка На Рака Еден Момент Пиштол Прашка За Надворешна Лов На Птици Снимање

Прилагодливи Тактички 1 Една Единствена Точка Пиштол Прашка Прилагодливи Bungee Пушка На Рака Еден Момент Пиштол Прашка За Надворешна Лов На Птици Снимање

Rating 
DEN 502.00
DEN 912.00
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Спецификации :
Тактички единствена Точка Прилагодливи Bungee Пушка Пиштол Прашка Рака Систем Тактички Пиштол Прашка за Airsoft Лов
Опис :
Воена Пиштол прашка направени со висока густина најлон.
Направени со висока густина најлон.
Може да се закачите на различни видови на оружје.
Издржливи тока.
Погоден за спроведување на законот и воена употреба.
Прилагодлива големина. Боја : Тен,црна,зелена,acu,a-tacs,a-tacs-fg Тежина : 0.3 KG Оружје одговара : ЛОВ и ПУШКА

Основни карактеристики

Број На Модел На:
сад-1p
Бренд Име:
APLUS
боја:
Тен,црна,зелена.acu,кп,итн
meterial:
Најлон
е-прилагодена:
Yes
Услуга:
Трговија на големо,ОЕМ.Мало
Функција:
издржлив
Употреба:
ловна пушка
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди