• Обновено
Црна Тактички 1 Една Единствена Точка Bungee Пушка Пиштол Прашка w/ QD Тока 1000D Најлон САД Една Точка Пиштол Прашка за Снимање на Отворено

Црна Тактички 1 Една Единствена Точка Bungee Пушка Пиштол Прашка w/ QD Тока 1000D Најлон САД Една Точка Пиштол Прашка за Снимање на Отворено

Rating 
DEN 480.00
DEN 960.00
-50 %

Залиха
Во магацинот.


почеток на крајот
Добредојде
Детали :
Опис :
Воена Пиштол прашка направени со висока густина најлон
Направени со висока густина најлон
Можност да прикачите различни видови на пушки
Издржливи тока
Погоден за спроведување на законот и воена употреба
Прилагодлива големина
Слики :
Услуги :

Основни карактеристики

Број На Модел На:
50116
боја:
Црна
Состојба:
100% нови
квалитет:
Врвот
е-прилагодена:
Yes
За:
лов на отворено

Најдобри понуди