• Обновено
мотоцикл пауза кабел гас масло кабел кабел +брзинометар GY6 125 CH125 ZH125

мотоцикл пауза кабел гас масло кабел кабел +брзинометар GY6 125 CH125 ZH125

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


мотоцикл пауза кабел + Гас Кабел + Брзинометар Кабел

Основни карактеристики

Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
GY6125 150 CH125 ZS125 гас масло кабел
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
Висок Квалитет ЗА ZY Скутер масло линии
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
rubbler + челик
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.35kg

Најдобри понуди