• Обновено
(LLT053) Лолита Долго Фустани без Ракави Слатка Лолита Краток Фустан бал Фенси Матурска се Облекуваат за ноќта на Вештерките Партија се Маскира Костим

(LLT053) Лолита Долго Фустани без Ракави Слатка Лолита Краток Фустан бал Фенси Матурска се Облекуваат за ноќта на Вештерките Партија се Маскира Костим

Rating 
DEN 3465.00
DEN 3647.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.

D escription : (LLT053) Лолита Долго Фустани без Ракави Слатка Лолита Краток Фустан бал Фенси Матурска се Облекуваат за ноќта на Вештерките Партија се Маскира Костим
Големина : XS S M L XL XXL
Ако сакате да обичај прави, plz испратете ни го вашиот мерења inlcude Висина, тежина, биста,рамо ширина, половината и колковите.
Контакт со нас на :
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа. Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Попуст : Ова Маскирна zentai е направен на квалитетот lycra spandex материјал со одлична изработка. Обичај прави услуга е avialble.Ние може да понуди голем попуст за промет на големо/група купувањето, ве молиме контактирајте со нас за каква било истрага. Наплата :
100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме!
Превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2) Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3) Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 15-25 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :

Основни карактеристики

боја:
Пинк
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, custom size
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Тип:
Лолита Фустани
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди