• Обновено
4.0 mm Мелење Машина,Секачи За Сите Различни Бренд Вертикална Копче Машина Locksmith Алатки Секачи Битови Карбид Вежба

4.0 mm Мелење Машина,Секачи За Сите Различни Бренд Вертикална Копче Машина Locksmith Алатки Секачи Битови Карбид Вежба

Rating 
DEN 418.00
DEN 475.20
-12 %

Залиха
Во магацинот.

Овие секачи и сите резервни делови за сите вертикални копче за сечење машини. Тоа е универзално се користи!

Основни карактеристики

боја:
1.0 mm, 1.2 mm, 1.5 мм, 2.0 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 4.0 mm
Бренд Име:
Keymother
Број На Модел На:
4.0 mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди