• Обновено
16x60x1.2mm Копче Ножот Како Хоризонтална Копче Машина Машина Locksmith Алатки

16x60x1.2mm Копче Ножот Како Хоризонтална Копче Машина Машина Locksmith Алатки

Rating 
DEN 587.00
DEN 667.20
-12 %

Залиха
Во магацинот.


внатре дијаметар =16mm
надворешен дијаметар=63mm
дебелина=1.2 mm

Основни карактеристики

Број На Модел На:
16x60x1.2mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Keymother

Најдобри понуди