• Обновено
Spandex Водат Јадење Стол Покрие Еластична Slipcovers Солидна Боја Ресторан Седиште Покритие за Свадба Хотел Банкет

Spandex Водат Јадење Стол Покрие Еластична Slipcovers Солидна Боја Ресторан Седиште Покритие за Свадба Хотел Банкет

Rating 
DEN 215.00
DEN 405.60
-47 %

Залиха
Во магацинот.


Спецификации :
Материјал : Памук Мешавина
Флексибилност : Еластичен
Стил : Пастирски Стил
Категорија : Стол Маска
Карактеристики : Четири Сезони Општи
Примена : Дневна соба, трпезарија, Спална соба, Хотел, Ресторан, и сл.
Модел : Како што е прикажано на Слика
Големина на :
Седиште Висина : околу 50-60cm
Ширина на седиште : околу 36-50cm
Стол Должина : околу 36-50cm
Забелешки :
Бидејќи производот е флексибилен, додека големината на опсегот на столовите на кои се однесува, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% од грешки и да бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.
Ве молиме да се разбере, како различни локацијата на сликата, бојата може да постои.

Основни карактеристики

Големина:
Universal size
Број На Модел На:
0003156
тема count:
200TC
Тежина:
1.25
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Растенијата
Ткаенина Count:
60

Најдобри понуди