• Обновено
ТЕ САКАМ ПОВЕЌЕ Перница Случај Покрие Перница Божиќ Романтична Годишнината Свадба Вљубените Подарок за Него или за Неа

ТЕ САКАМ ПОВЕЌЕ Перница Случај Покрие Перница Божиќ Романтична Годишнината Свадба Вљубените Подарок за Него или за Неа

Rating 
DEN 262.00
DEN 335.52
-22 %

Залиха
Во магацинот.

Точка Име : Перница Случај Пакување Листа : 2*навлаки за Ткаенини : Микрофибер Големина : 50cmx75cm, 50cmx90cm Пакет : 2 Buc/PVC Кеса Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Bedding Outlet Потсетување : 1) Не вклучувајќи пополнување, го содржи само перница капак. 2) Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е солидна боја. 3) Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 4) Големината можеби 1-2 см грешка поради рака мерка.

Основни карактеристики

Големина:
Queen
Ткаенина Count:
80
тема count:
500TC
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Цртан филм

Најдобри понуди