• Обновено
Бесплатен Превозот Мода Секси искината коса црта водат отсечени искинати панк сечат ремени leggings панталони за жени

Бесплатен Превозот Мода Секси искината коса црта водат отсечени искинати панк сечат ремени leggings панталони за жени

Rating 
DEN 335.52

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен Превозот Мода Секси искината коса црта водат отсечени искинати панк сечат ремени leggings панталони за жени
една големина фот за повеќето
ако вашиот квантитетот повеќе од 10 парчиња,ве молиме контактирајте со нас за да се добие whosale цена.
ИСПОРАКА
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Превозот курир EMS, DHL,UPS-от,ТНТ&Fed Ex се на располагање за да бидат избрани.
3. DHL,UPS-от,ТНТ&Fed Ex превозот обично трае 3-7 работни дена depent на земјата доставени до;
EMS обично трае 5-10 работни дена depent на земјата доставени до.
4. Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложување или други прашања што се во надлежност на
превозот компанија.
5. Со цел да се обезбеди да добиете нареди статии со што се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како
"ПОДАРОК" со помала вредност. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
на производ и не се применуваат во земји со различни тарифни правила.
6. Било увозни давачки на такси се на купувачот на сметка
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ако објектот е дефектен, pls да не известите во рок од 7 дена по примањето на тоа, ние ќе им даде на размена.
2. Ние, исто така, ја прифати враќа за ставки кои не одговараат на листата описи.
Pls да ни кажете во рок од 7 дена од добивањето на вашиот објект и ние ќе издаде целосна наплата откако ќе се добие објект.
3. Купувачот е одговорен за враќање и замена превозот цена.
ПОВРАТНИ информации
•Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
•Ако не сте задоволни со нашата предмети, pls ни остави активни повратни информации.
•И pls ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да се реши
било каков проблем.
ПЛАЌАЊЕ
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката, ние само го прифати Зачувам.
2. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Ali Express, ако не информира нас.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Drincal
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Памук,Помеша Ткаенина
Должина:
Ankle-Length
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
leggings жените T198A
is_customized:
Yes
Стил:
Моден
Боја Стил:
Природна Боја
Знаци:
Жените

Најдобри понуди