• Обновено
Моден Модерна Ѕид Sconce LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување Ноќни Ламби Интегрирани Алуминиум Arandela

Моден Модерна Ѕид Sconce LED Ѕид Светлина За Дома Затворен Осветлување Ноќни Ламби Интегрирани Алуминиум Arandela

Rating 
DEN 1866.24

Залиха
Во магацинот.

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Модерна/Современа Заврши Electroplated Светлина Насока Амбиентална Светлина Димензии вкупна Висина 7 cm (3 инчи) вкупна Ширина (8 cm (3 инчи) Вкупно Длабочина 8 cm (3 инчи) Сијалица Информации Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица Макс 3 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метална Боја Тела Боја Сребрена Сенка Боја Сребрена LED Боја Зелена, Црвена Тежина Нето Тежина(kg) 0.3
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).

Основни карактеристики

Абажур Боја:
Зелена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
IWHD
Сенка Тип:
Shadeless
Сенка Ветер:
До & Долу
Техника:
Насликани
Карактеристики:
LED
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
3 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS,УЛ
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
Гроздобер
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
ѕидот светлина
Боја На Каросеријата:
Сребро.

Најдобри понуди