• Обновено
IWHD Мода Модерна Ѕид Sconce Алуминиум Астигматизам LED Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување Ноќни Ѕид Светилка Lamparas

IWHD Мода Модерна Ѕид Sconce Алуминиум Астигматизам LED Ѕид Светлина Тела Затворен Осветлување Ноќни Ѕид Светилка Lamparas

Rating 
DEN 1871.52

Залиха
Во магацинот.

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, ПРЕДВОДЕНА Стил Модерна/Современа Заврши Electroplated Светлина Насока Амбиентална Светлина Димензии вкупна Висина од 4 cm (2 инчи) вкупна Ширина 9 cm (4 инчен) Вкупно Длабочина 9 cm (4 инчи) Сијалица Информации Сијалица База LED Интегрирани Wattage по Сијалица Макс 3 W Сијалица Вклучени Да Материјал Тела Материјал Метал Сенка Материјал Метална Боја Тела Боја Бела Сенка Боја Бела LED Боја Бела, Сина Тежина Нето Тежина(kg) 0.3 kg
Плаќање
1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат throughsecure уплатата ЗАЧУВАМ.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ifyou не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку minutesand обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, pleasecontact нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање
1. Youhave 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа wasreceived. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ uswith превозот следење на број, специфична причина за враќање, и y
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во itsoriginal состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, вие maychoose да има замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена ifthe производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 12months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (со исклучок на itemsdamaged и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување, ако е можно).

Основни карактеристики

Абажур Боја:
Бело, Сино
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
ѕидот светлина
Осветлување Област:
15-30square метри
Карактеристики:
LED
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD
Боја На Каросеријата:
Сребро.

Најдобри понуди