• Обновено
Бесплатен Превозот Боја се менува Трепка Arcylic Црвени Череп 3D LED Ноќ Светлина USB 3D LED роденден атмосфера скелети табела Светилки

Бесплатен Превозот Боја се менува Трепка Arcylic Црвени Череп 3D LED Ноќ Светлина USB 3D LED роденден атмосфера скелети табела Светилки

Rating 
DEN 719.52

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен Превозот Боја се менува Трепка Arcylic Црвени Череп 3 D LED Ноќ Светлина USB 3 D LED роденден атмосфера скелети табела Светилки
3 D LED Светилки LED Табела Светилки Ноќ Светлата Кога првпат ја видов Bulbing Светлината што не можев да верувам нашите очи. Она што ние првично мислев дека е убаво осветлен три димензионални скулптурата беше всушност 2 D илузија! Направени чешла вештачки влакна со природни материјали, Bulbing е светлина како ниту еден друг. Иако вашите очи може да не веруваат во тоа, горниот дел е акрилик парче мерење само 5мм во дебелина! Тоа седи на дрвена основа создавање на стилски и елегантен светилка. Многу детални, точни, фини линии доаѓаат заедно за да се создаде 3 D илузија која се појавува да се обликуваат и длабочина но сето тоа е трик на ум! На Bulbing светилка е осветлен со користење на Led диоди кои никогаш не се на топло уште се произведуваат затоплување сјај. Бидејќи тоа е студен на допир својата совршена за детски спални соби, но остатокот увери тоа ќе изгледа одлично во секоја соба. Горниот дел едноставно се работи од страна на одразува светлината и просветувајќи гравирани линии во рамките на површината, плус тоа може да биде лесно да се отстрани, и да се замени со нов дизајн за да ви одговара на расположението или соба. КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Мерки за прибл. : 223*158*87mm Микро USB и подрумот на Оригинални и креативни парче на уметноста, со Смирувачки светлина Променливи врвот парчиња Acrylics никогаш не се топло – безбедно да се допре Акрилик врвот парчиња Светлина поминува низ акрилик стакло Светлечки Led диоди Многу детални фини линии создаваат илузии Само 5mm дебелина се Појави да биде 3 D дизајн Пакет Содржина : 1 x 3 D Ноќта Светилка 1 x микро USB Напојување со Кабел 1 x Подрумот Производ покажуваат : SLONG СВЕТЛИНА е Професионална LED Дизајни И LED Мебел Фабрика од Кина.
Имаме многу години' искуства во ПРЕДВОДЕНА Дизајни И LED Мебел. Ние сме специјализирани во ПРЕДВОДЕНА стол,ПРЕДВОДЕНА троседот ,ПРЕДВОДЕНА маса ,LED лента контра, ПРЕДВОДЕНА садови, ПРЕДВОДЕНА водоотпорен топката, ПРЕДВОДЕНА од кофи, ПРЕДВОДЕНА табела светилка , ПРЕДВОДЕНА Чаши и така натаму. Ние може да биде врз основа на вашите барања за производство на производот. Ние снабдување на висок квалитет на производот и конкурентна цена.
Превозот Рок
Се враќа
Контактирајте Со Нас

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Обликот:
Лице
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
SL-3DCFL-002
Wattage:
0-5W
Енергија:
Допир
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
USB кабел
Напон:
5V
Тело Материјал:
Акрилик
боја:
7 боја се менува и 1 трепка режим
accessary:
USB кабел и подрумот
Производ големина:
223*158*87mm

Најдобри понуди