• Обновено
(10PCS/Многу) 85-265V Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5ft 1.5 м 1500mm 25W T5 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна Светилка бел ден

(10PCS/Многу) 85-265V Epistar Чип 3 Години Гаранција CE, RoHS 5ft 1.5 м 1500mm 25W T5 ЛЕР Цевка Светлина Флуоресцентна Светилка бел ден

Rating 
DEN 6048.00

Залиха
Во магацинот.

T5 ЛЕР Цевка Светлина Спецификација : 25 W T5 ЛЕР Цевка Чип Бренд : Epistar Моќност : 25 W Должина : 1.5 м Боја : Бела,Топло Бела,Природни Бела покривка Боја : Млечно,Транспарентни Прозрачна Флукс : 2200 LM Влезен Напон : AC85-265 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Кул бела, Топло бела
Wattage:
25w
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Напон:
85-265V
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
База Тип:
T5
Просечен Живот (часот):
50000
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Моќ Толеранција:
5%
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
1.5m
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
PCB Материјал:
алуминиум PCB
Материјал:
Алуминиум
Маска Материјал:
PC
база:
G5
Лумен:
100-110lm/W
Гаранција:
3 Години
Име на производ:
t5 лер цевка

Најдобри понуди