• Обновено
LED Светилки Сијалица, E27 220V-240V Сијалица Smart IC Вистинска Моќ 3W 5W 7W 9W 12W 15W Висока Осветленост Lampada LED Bombillas

LED Светилки Сијалица, E27 220V-240V Сијалица Smart IC Вистинска Моќ 3W 5W 7W 9W 12W 15W Висока Осветленост Lampada LED Bombillas

Rating 
DEN 49.00
DEN 75.84
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Почитувани купувачи. Молиме Забележете :
Ви благодариме за вашата нарачка.
Ние сме толку жал ми е да ви кажам дека се должи на Новата царинска политика, Со цел tocooperate со вашата земја царински преглед. ве молиме, напишете ја вашата EORI-број и ДАНОЧЕН ID (Обврзник Број за Идентификација) за некои деловна линија ( сака Русија Експрес-SPSR, Ali Express Премиум Превозот, DHL ect )
Ви благодарам за вашата соработка и разбирање.
Висок Квалитет LED Светилки Сијалица, E27 220 V-240 V Сијалица Вистинска Моќ 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W Висока Осветленост Lampada LED Bombillas
Опис На Производот :
Моќност : 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W
Напон : AC200-240 V(200 V 210 V 220 V 230 V 240 V)
Грло : E27
Led Чип Модел : SMD2835
Боја Рендерирање Индекс : Ra80
Температура на бојата : Ладна Бела 6000-6500 K,Топло Бела 2800-3200 K
Зрак агол : 270 степен
Животот : 10,000 часа

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3w 220v, 5w 220v, 7w 220v, 9w 220v, 12w 220v, 15w 220v
Тип На Објект:
LED Светилки
Моќ Толеранција:
2%
Бренд Име:
МИНГ&БЕН
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Зрак Агол(°):
270°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
2835
Обликот:
Annular
сертификација:
RoHS,CE
Повод:
дневна соба
Просечен Живот (часот):
10000
Напон:
200-240V
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
База Тип:
E27
Должина:
3w 45*70mm;5w/7w 50*90mm;9w/12w/15w 65*115m
Температура На Боја:
Ладно бела / топло бела

Најдобри понуди