• Обновено
2 ПАРЧИЊА 5730 SMD E27 GU10 LED Пченка Сијалица Заштеда на Енергија Светилка 220V 5W 7W 10W 15W Bombillas Led Светло Топло Бела Лустерот Led Светилка

2 ПАРЧИЊА 5730 SMD E27 GU10 LED Пченка Сијалица Заштеда на Енергија Светилка 220V 5W 7W 10W 15W Bombillas Led Светло Топло Бела Лустерот Led Светилка

Rating 
DEN 684.00

Залиха
Во магацинот.


2 ПАРЧИЊА 5730 SMD E27 GU10 LED Пченка Сијалица Заштеда на Енергија Светилка 220 V 5 W 7 W 10 W 15 W Bombillas Led Светло Топло Бела Лустерот Led Светилка
Ве молам оставете ме порака која основа ќе c hoose (E27 / E14 / GU10 / B22) , Инаку ние ќе испрати E27, Произволна Боја за вас. Благодарение~ База тип : E27 E14 B22 GU10 Работен напон : 220 V Материјал : Висока Прозрачна Ефикасност led Светло Светилка Чип тип : 5730 SMD Оперативни температура : -20°c~90°c Достапни боја : топло бела/ ладно бела Нето Тежина : 0.28 KG/ЕЕЗ Пакување : 2 парчиња/многу само.
Висока Прозрачна Ефикасност led Светло Lamp, E27 5730 SMD 360 степени LED Пченка Сијалица 5pcs/многу 110 V Топло Бела / Ладно бела US$ 23.49 /многу
5 парчиња / многу
Висока Прозрачна Ефикасност led Светло Lamp, E27 5730 SMD 360 степени LED Пченка Сијалица 5pcs/многу 220 V Топло бела / Бела US$ 23.49 /многу
5 парчиња / многу
Висока осветленост 2 парчиња/многу LED Светлина, Крушка Светилка со E27 5730 SMD 5 W 7 W 10 W Ладно бела/топло бела US$ 11.99 /многу
2 парчиња / многу
Led сијалица 90-260v E27 SMD 5050 2320 LM LED Пченка Сијалица Топло Бела / бела led светилка led Светло Светилка 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ US$ 10.99 /многу
2 парчиња / многу
Ако сакате да нарачате повеќе,pls ни е-мејл.
Испорака :
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се ажурира и целосно точни.
2.Нормално превозот начин е Fedex и хонг конг воздухопловната . На следење на број ќе бидат испратени преку е-маил наскоро.
3.Ако сакате да брод од страна на други превозот начин,како и ЕМС,DHL и сл. можете да ме контактирате слободно.Јас ќе ти кажам Товар.
4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање :
1.Сите наши предмети е проверуваат пред испраќање.Ве уверуваме против било неисправни производи.
2.Ако има било какви проблеми со производите што сте ги купиле,pls ни e-mail во рок од 3-7 дена по вашата прими.По утврдувањето на проблемот со слики или други,ние ќе се реши што побрзо. За било неисправни,оштетени или погрешно предмети,наплата (на превозот и предавање на такса не се inculde) или размена ќе се обезбеди во рок од 30 дена после потврда на приемот.
3.Нашиот купувач е одговорен за враќање превозот надомест.Ако размена,ние ќе ја плати resending превозот надомест.
Повратни информации :
1.Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со четири 5-Детален Продажба на Оценка (НСД) да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.
2.За жал, ако се планира да ни даде неутрален/негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот .

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w, 7w, 10w, 15w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Должина:
0.28m
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
36 компјутери
Напон:
200 - 239V
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Бренд Име:
Leadleds
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
>7000K
База Тип:
E27
LED Чип Модел:
SMD5730
Просечен Живот (часот):
20000
Чип Боја:
Топло бела/Ладно бела
Функција:
Супер ладење
Тип:
5W,7W,10W,15W....
Напон:
90-260V

Најдобри понуди