• Обновено
LED подземни светилки 3W 6W отворено Пејзаж скалило осветлување led чекор светла nightlights подот светилка Водоотпорен Вградени

LED подземни светилки 3W 6W отворено Пејзаж скалило осветлување led чекор светла nightlights подот светилка Водоотпорен Вградени

Rating 
DEN 1248.00

Залиха
Во магацинот.

опис на производот led водоотпорен ѕид светла погребан светла Оперативен напон : AC85-265 V Моќ : 3 W, 6 W, боја : црвена. Сина, зелена, бела, топло бела. Нивото на водата; IP679 (надворешен достапни ,да му ја забрани нејзината употреба на вода) Материјал : умре-фрлија алуминиум + калено матирано стакло Век : 50.000 часови Гаранција; 3 години Работна температура : -20~65

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3W
Тип На Објект:
Подземни Светилки
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
Нерѓосувачки челик површина прстен спречи притисок дожд градина осветлување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
3Years
Употреба:
празник
Напон:
85-265V
База Тип:
FESTOON
Бренд Име:
JKGBL
Заштита Ниво:
IP67
is_customized:
Yes
Wattage:
15

Најдобри понуди