• Обновено
LED светлата водоотпорен надворешен ѕид отворен двор градина ѕид светилка / над вратата глава / НАДВОРЕШНОСТА / алуминиум ѕид светилка тела

LED светлата водоотпорен надворешен ѕид отворен двор градина ѕид светилка / над вратата глава / НАДВОРЕШНОСТА / алуминиум ѕид светилка тела

Rating 
DEN 1814.00
DEN 2016.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


LED алуминиумски ѕиден светилка Држачи/домување
Дел No. : FWL-A-501
85-265 V, E26 / E27 Штекер IP65 Сива домување (Ние, исто така, имаат црна оние,ако треба црни ,ве молиме оставете порака. ви благодариме) се користи за 2бр led сијалица или блескаво сијалица. Дијаметар : 90mm, висина : 300мм ве Молиме имајте во предвид овој дел број немаат извор на светлина , без led сијалица, не блескаво бул, само тела, ако треба led сијалица со овој тела, ве Молиме
Димензија :
Превозот
Ние брод на светот,освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина Aimail,постигнување најмногу од counries во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Враќање & Наплата
1. Имаш 5 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 5 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција & Гаранција
12 месеци Гаранција .Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
Ако предмети е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите неисправни предмети. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување цел ?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка,Aliexpress, Зачувам,Pay Pal,Western Union,Т/Т.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната кој е бесплатен превозот. Земјите како што се следниве : сад,Велика Британија;Австралија; Brazil;Canada;Italy;Turkey;Spain;Malaysia;France;Russia;Sweden;New Zealand;Norway;Switzerland;Japan;Thailand;Ireland;Israel;Belgium;Poland;Јужна Кореја;Австрија;Германија;Данска;Сингапур.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
JIAKMJ
Diffuser:
калено стакло
Карактеристики:
нагоре-надолу светилка ѕид
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 години
Заврши:
Бранеа Никел
сертификација:
CCC,FCC,RoHS
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Напон:
85-265V
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
FWL-A-501
Wattage:
no light source

Најдобри понуди