• Обновено
Jiawen 10pcs/многу Водоотпорен IP65 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Ѕид за Миење Отворено светла за Осветлување (24V DC)

Jiawen 10pcs/многу Водоотпорен IP65 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Ѕид за Миење Отворено светла за Осветлување (24V DC)

Rating 
DEN 18828.00
DEN 25104.00
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Wattage:
12W, 18W, 24W, 36W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Jiawen
Гаранција:
2
Тело Материјал:
Алуминиум
Diffuser:
калено стакло
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Напон:
24V
Заштита Ниво:
IP65
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Современа
Извор На Енергија:
DC
Е dimmable:
No
Димензии:
1000mm*60mm*70mm
Тежина:
2.3KG
Wattage:
36W

Најдобри понуди