• Обновено
50cm 72Leds Двоен Ред Led Цврсти Лента 5630 5730 бар светлина Бела топло бела 144Leds/m 12mm PCB DC12V SAMSUNG Сеул, 5-20pcs/многу

50cm 72Leds Двоен Ред Led Цврсти Лента 5630 5730 бар светлина Бела топло бела 144Leds/m 12mm PCB DC12V SAMSUNG Сеул, 5-20pcs/многу

Rating 
DEN 648.00
DEN 719.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.

Пакет се вклучени : 50cm 72 Leds Двоен Ред Led Цврсти Лента 5630 5730

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
боја:
10pcs, 30pcs, 50pcs
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
24 месеци
Wattage:
18W
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
HAMRVL
Употреба:
празник
Број На Модел На:
5730 двоен ред led цврсти лента
Ширина:
1.2cm
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Карактеристики:
5730 двоен ред led цврсти лента
Должина:
50cm
Употреба:
Затворен Осветлување
База Тип:
крајот капа
боја:
Двојно
LED:
72
висока светла:
18W/m

Најдобри понуди