• Обновено
Трговија на големо 34-43MM 34 ММ - 43MM 34 на 43 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

Трговија на големо 34-43MM 34 ММ - 43MM 34 на 43 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

Rating 
DEN 240.00

Залиха
Во магацинот.


Вовед :
Машки навој : 34mm
Женски навој : 43mm
Бренд нови, никогаш не се користат во
Направен од метал (не пластични)
боја : црна
Пакет Се Вклучени :
34mm да 43mm Филтер Прстен Адаптер x1
Погоден За :
филтри, адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе

Основни карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
34-43MM

Најдобри понуди