• Обновено
Трговија на големо 42-45MM 42 MM - 45MM 42 45 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

Трговија на големо 42-45MM 42 MM - 45MM 42 45 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

Rating 
DEN 138.72

Залиха
Во магацинот.


Вовед :
Машки навој : 42mm
Женски навој : 45mm
Бренд нови, никогаш не се користат во
Направен од метал (не пластични)
боја : црна
Пакет Се Вклучени :
42mm да 45mm Филтер Прстен Адаптер x1
Погоден За :
филтри, адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе

Основни карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
42-45mm

Најдобри понуди