• Обновено
Бесплатен превозот 2 парчиња Филтер Леќа Адаптер прстен 40.5 мм-43mm 40.5-43mm 40.5 на 43 Чекор До Кружниот Објектив Филтер Адаптер прстен

Бесплатен превозот 2 парчиња Филтер Леќа Адаптер прстен 40.5 мм-43mm 40.5-43mm 40.5 на 43 Чекор До Кружниот Објектив Филтер Адаптер прстен

Rating 
DEN 176.00
DEN 191.04
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Вовед :
Машки навој : 40.5 mm
Женски навој : 43mm
Бренд нови, никогаш не се користат во
Направен од метал (не пластични)
Боја : црна
Погоден за :
Филтри, Адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на Хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе..
Пакет
2x Филтер Прстен Адаптер
1x следење на број

Основни карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
40.5 мм-43mm

Најдобри понуди