• Обновено
Трговија на големо 37-40.5 MM 37 ММ - 40.5 MM 37 да 40.5 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

Трговија на големо 37-40.5 MM 37 ММ - 40.5 MM 37 да 40.5 Чекор До Филтер Прстен Адаптер за адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе...

Rating 
DEN 128.00
DEN 138.72
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Вовед :
Машки навој : 37mm
Женски навој : 40.5 mm
Бренд нови, никогаш не се користат во
Направен од метал (не пластични)
боја : црна
Пакет Се Вклучени :
37mm да 40.5 mm Филтер Прстен Адаптер x1
Погоден За :
филтри, адаптери, ЛЕЌИ, ЛЕЌИ на хауба, ЛЕЌА КАПА, и повеќе

Основни карактеристики

Бренд Име:
хари добро
Број На Модел На:
37-40.5 MM

Најдобри понуди