• Обновено
Снабдување 19 Стандард lcd Екран метал случај индустриски монитор со резолуција 1280*1024

Снабдување 19 Стандард lcd Екран метал случај индустриски монитор со резолуција 1280*1024

Rating 
DEN 6326.40

Залиха
Во магацинот.


Снабдување 19" Стандард lcd Екран метал случај индустриски монитор со резолуција 1280*1024
Спецификациите на 19 Inch 4 : 3 LCD Монитор Број на Модел на G1901 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1280*1024 Разлика од 800 : 1 Светлината 400cd/м2 Време на Одговор од 8ms Поддршка Бои 16.7 M Фреквенција ( H/V ) 30 ~ 80 KHz/30-75 KHz Осветлување LED светлото ДОВЕДЕ Назад светлина Живот на (Typ.) 60,000 Часа Работа Темп -20-60°C Операција RH 20%-80% Јазик
Кинески,Англиски, Francais, Италијански, Германски,
Свет, руски итн. Боја на системот PAL/ NTSC се Следи Големината 398*327*55ММ Активната Област/Display Област 37.8*29.8 CM Моќ 45 W Додатоци извор на Енергија, База, BNC кабелски Приклучок АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни Материјал Метал Пакет Стандардна Картонска Кутија на Производот Прегледи
Пакување & Испорака
Примена
Фабриката Се Покаже

Основни карактеристики

Време На Одговор:
8ms
Големина На Екранот:
19
Сооднос На Контрастот:
430
Функција:
USB порта
Панел Тип:
TFT
Резолуција:
1280 x 1024
Вградениот Звучник:
No
Екран Тип:
LCD
Црна и Бела Време на Одговор:
6 ms
Хоризонтална Агол На Гледање:
160°
Број На Модел На:
G19
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Интерфејс Тип:
HDMI
Вертикален Агол На Гледање:
160°
Осветленоста:
400cd/m
Производи Статус:
Акции
Сооднос На Контрастот:
600
Приказна Површина :
19 inchTFT LCD панел (4;3)
Резолуција:
1280*1024
Интерфејс Тип:
HDMI/VGA/BNC/USB/AV
Време На Одговор:
8ms
Сооднос На Контрастот:
600;1
Приказ На Односот На:
4;3
Осветленоста:
400cd/m
Боја систем :
PAL/ NTSC
Приклучете:
АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни
Материјал:
Метал

Најдобри понуди