• Обновено
Топла продажба црна, црвена румба латинска танц облечи танго самба 110-160cm конкуренција мода професионални девојка децата облека костим

Топла продажба црна, црвена румба латинска танц облечи танго самба 110-160cm конкуренција мода професионални девојка децата облека костим

Rating 
DEN 774.00
DEN 815.04
-5 %

Залиха
Во магацинот.


S носии е погодна за девојка со висина 110cm М На костими е погодна за девојка со висина 120cm L На костими е погодна за девојка со висина 130cm XL На костими е погодна за девојка со висина 140cm XXL носии е погодна за девојка со 150cm висина XXXL На костими е погодна за девојка со висина 160cm
пакет се вклучени : фустан

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
ж-0033
Бренд Име:
QUGUDUAN
Пол:
Девојки

Најдобри понуди